Оставьте свои контакты и мы Вам перезвоним!
Или Вы можете позвонить нам сами:
ЧАСТНАЯ ЭКОНОМИЧЕСКАЯ ШКОЛА "ЦЕНТРАЛЬНАЯ"

Частная экономическая школа "Центральная" Қазақстан Республикасының астанасында 2002 жылдан бастап жұмыс істейді.

Мектеп Дүкенұлы 17 мекен-жайы бойынша ескі қалада орналасқан. Мектепте 0-11 сынып аралығында 300 оқушы оқиды.

Артықшылықтардың бірі 15-20 адам құрайтын, сыныптардың аз толымдылығы, бұл әр оқушы үшін жеке оқу траекториясын құруға мүмкіндік береді. Оқушылардың сапалы білім алуына ықпал ететін маңызды компонент-мұғалімдердің тұрақты, жоғары кәсіби командасы. Мектепте 30-дан астам мұғалімдер сәтті сабақ береді, олардың 95%-ы педагог - зерттеуші және педагог-шебер біліктілігіне ие.

Мектеп педагогтері озық тәжірибені және заманауи білім беру технологияларын, оның ішінде кез келген жағдайда бағдарламалық материалды сапалы меңгеруді қамтамасыз ететін тиімді қашықтықтан оқыту әдістемесін үнемі меңгереді.

Бастауыш мектеп толық күн режимінде жұмыс істейді. Оқушылар күннің бірінші жартысында оқиды, ал түстен кейін қосымша факультативтерге, үйірмелерге, секцияларға қатысады, үй тапсырмасын орындайды. 1-сыныптан бастап балалар логиканы, риториканы, шахмат ойнау дағдыларын, робототехника, хореография негіздерін меңгеріп, бассейнде жүзуді және конькимен сырғанауды үйренеді. Бастауыш мектеп оқушылары ҚР Мемлекеттік білім беру стандарттарын, сондай-ақ үздік отандық және шетелдік бағдарламаларды меңгереді.

Орта және жоғары буында жаратылыстану-математикалық бағыт (математика, физика, химия, информатика және экономиканы тереңдетіп оқыту), сондай-ақ шет тілдері (ағылшын және француз тілдері) басым болып табылады.

Даму Бағдарламасын іске асырудың негізгі кезеңіндегі «Центральная» Экономикалық мектебіндегі жұмыстың жетекші бағыттарының бірі информатика мен компьютерлік технологияларды (IT) тереңдетіп оқыту болып табылады. Педагогтер іске асыратын оқу бағдарламалары компьютерлік және цифрлық сауаттылықтың жоғары деңгейіне, IT-саладағы кәсіпкерлік қызметтің негіздеріне ие түлектерді даярлауға, сондай-ақ оқушылардың мамандық таңдаудағы табыстылығына қол жеткізуге, оларды Қазақстанның, жақын және алыс шет елдердің үздік жоғары оқу орындарында одан әрі оқытуға, әртүрлі деңгейдегі олимпиадалар мен жобаларға қатысу тәжірибесін алуға ықпал етеді.

Сабақ қызметі келесі бағдарламаларды қамтиды:

Сабақтан тыс сабақтар (қалауы бойынша жеке және шағын топтарда):

1-4: робототехника және компьютерлік ойындарды бағдарламалау (LEGO Spike Prime, Scratch, Codu, Poblox Studio);

5-9: олимпиадалық және спорттық бағдарламалау, спорттық робототехника;

3-10: жобалық қызмет, қалалық, республикалық және халықаралық жобалар конкурстарына қатысу;

10-11: IT -бағыттар бойынша Қазақстанның, жақын және алыс шетелдердің жоғары оқу орындарына түсуге дайындық.

Егер сұрақтарыңыз туындаса,
өтінім қалдырыңыз, біз сізбен хабарласамыз

Тек байланыс мәліметтерін қалдырыңыз!
Деректерді жіберу арқылы сіз құпиялылық саясатымен келісесіз
Бізбен қалай байланысуға болады?
centralschoolkz@gmail.com
Астана қ., Ықылас Дүкенұлы к-сі, 17